Miękkie kocyki dla dzieci – magia minky

Kocyki z polaru minky. Jak jest przyjemny w dotyku? Czy warto go kupić? Tuż przed kupnem kocyka dla naszego maluszka rozglądamy się po różnych sklepach. Patrzymy nie tylko na ceny ale przede wszystkim na jakość materiału. Wiadomo im lepsza tym bardziej miły w dotyku. Do tego ważnym elementem jest grubość, ponieważ to za jego sprawą później stwierdzamy czy kocyk jest ciepły czy też nie. Następnie ważnym elementem jest rodzaj tkaniny. Jeśli jest jakiś słaby to też koc nie będzie tak wchłaniał i przetrzymywał ciepła dla nas.

Kocyki z polaru minky powstają tylko i wyłącznie z oryginalnego materiału. Oczywiście chodzi o polar minky o gęstej gramaturze. Po przez to jest bardzo mięciutki w dotyku i zarazem cieplutki. Robiony jest z bawełny, która  długo trzyma ciepło. Dzięki czemu nawet podczas krótkiej nieobecności kocyk jest nadal ciepły. Wyróżnia jest solidne wykonanie oraz kolorystyka, która jest dobierana według wymagań klienta. Kocyki mogą być z wypełnieniem watolinowym lub bez. Są także dostępne kocyki z samego polaru minky. Dodatkowym atutem wyróżniającym na przykład te – http://sklep.moominky.pl/pl/c/Kocyki-DRES-MINKY/32 – kocyki minky, jest to, że bawełna jak wiadomo przepuszcza powietrze, dzięki czemu nie zapocimy się w nim. Są one wykonane z jednej strony inaczej i z drugiej też. Mają jakby dwie strony medalu. Na pierwszej jest tkanina, czyli bawełna. Gruba, ciepła i bardzo miła w dotyku. Natomiast z drugiej strony jest właśnie tkanina minky. Odgrywa też kawał dobrej roboty. Można także zakupić wersję z ociepleniem, dzięki czemu dostaniemy podwójną warstwę tkaniny. Nasz koc wówczas stanie się gruby i odporny na zimno. Polar minky jest dostępny w wielu kolorach.

Wszystko zależy od wymagań klienta. Jeśli chce jakiś obrazek z filmu czy gry, firma która oferuje te koce powinna mu wszystko to zrobić. Cena jest niska, bo za kawałek takiego czegoś w kolorze na przykład siwym o wymiarach 50×75 zapłacimy 19zł. Także są one stosunkowe tanie.  Materiał to w stu procentach poliester. Co kilka centymetrów na tkaninie znajduje się jakby burchelek. Odgrywa ważna rolę i ją wbrew pozorom spełnia. Te tak zwane burchelki to po prostu małe kształty tkaniny. Zazwyczaj jest to kółko. Jednak może być to małe serduszko czy trójkąt. Świetnie nadaje się do poszycia poduszek czy innych tego typu rzeczy.  Z drugiej strony jak wspomniane wcześniej jest bawełna.  Może ona przyjmować różne kolory. Klient na życzenie dostaje kolor jaki mu odpowiada, wybiera to z palety kolorów. Dodatkowo jeśli to nie pasuje, można wziąć dany wzorek lub obraz. To daje wiele radości szczególnie dzieciom, które bawią się i pokazują na kocykach owe postacie z bajek czy gier. Wykończenia na rogach są zrobione w pełni profesjonalnie. Równe, gładkie dzięki czemu nikomu się nie stanie krzywda.

Także jeśli postanowisz kupić kocyki z polaru minky gwarantuję Ci że nie pożałujesz. Będziesz bardzo zadowolony nie tylko z ciepła, które dają ale przede wszystkim wykonania. Ceny nie są wysokie, a możliwości kolorystycznych jest cała masa..