Regulamin

Przed skorzystaniem z serwisu Damasc.pl zapoznaj się z regulaminem i postępuj zgodnie z jego postanowieniami.

W celu dodania artykułu zarejestruj się w serwisie. Rejestracja jest darmowa. Można jej dokonać pisząc na artykuly[at]mavengroup.pl.

W sytuacji nieprzestrzegania regulaminu, użytkownik otrzyma ostrzeżenie od moderatora serwisu. Kolejne naruszenie postanowień serwisu skutkować będzie usunięciem konta, a tym samym zablokowaniem możliwości publikowania artykułów.

Wymagania dotyczące publikacji :

  1. Treść artykułu musi być unikalna, tzn. jej fragmenty nie mogą znajdować się na innych witrynach w sieci zarówno przed jak i po publikacji w serwisie Damasc.pl.
  2. Minimalna długość artykułu to 1800 znaków (ze spacją).
  3. W treści publikacji może znajdować się tylko jeden link wychodzący, umieszczony po znaczniku 'more’, prowadzący do wartościowej strony WWW, której tematyka jest zgodna z polskim prawem.
  4. Treści publikacji musi być poprawna językowo oraz stylistycznie.
  5. Do każdego artykułu należy załączyć grafikę, powiązaną tematycznie z treścią artykułu. Grafika powinna być umieszczona przed znacznikiem 'more’, a jej zalecany rozmiar to około 200 px na 200 px. Jeśli nie wiesz skąd pobrać grafiki by nie złamać praw autorskich, to skorzystaj z serwisów sxc.hu.
  6. Tytuł wpisu nie może zawierać jedynie słowa kluczowego i nie powinien być krótszy niż 20 znaków.
  7. Publikowany artykuł powinien być estetycznie sformatowany, powinien zawierać co najmniej 3 akapity.
  8. Serwis publikuje tylko wartościowe publikacje, niedozwolone jest umieszczanie w tekście takich wyrażeń jak na przykład ’dentysta Kraków’ . Odnośniki z regionalnymi anchory, można umieścić w stopce artykułu.
  9. Publikacja nie może być jawną reklamą produktu, usługi czy firmy.