Czym charakteryzuje się idealne miejsce na wesele?

Każda młoda para powinna zadbać o to, aby ta najważniejsza uroczystość w ich życiu była dopracowana w każdym szczególe. Niezwykle istotną kwestią jest wybór odpowiedniego lokalu. Może nim być Dom Weselny Legionowo, który posiada wiele zalet. Tekst ten będzie zbiorem wszystkich najistotniejszych pytań, które powinny zostać zadane właścicielom domu weselnego przez młodą parę.

W pierwszej kolejności powinniśmy ustalić czy udostępniania sala weselna posiada odpowiednią ilość miejsca. Nic się nie stanie, jeśli miejsca będzie za dużo, ale co jeśli będzie go za mało i zabraknie miejsc siedzących dla weselnych gości, albo będą oni musieli przeciskać się pomiędzy stolikami? Właścicieli obiektu powinniśmy spytać także o ewentualne patio lub ogródek, co bardzo pozytywnie wpłynie na odczucia weselnych gości. Upewnijmy się też, czy w tym samym czasie będą odbywały się inne uroczystości. Kolejną kwestią jest dekoracja sali. Kto się nią zajmie? Para młoda czy właściciele sali? Jeśli narzeczeni to, kiedy mogą to zrobić i jak bardzo mogą ingerować w wygląd pomieszczenia? Jeśli dekoracją zajmują się właściciele obiektu, to warto zapytać o cenę.

Kolejną kwestią do omówienia jest nocleg. Jeśli sala weselna należy do hotelu, pensjonatu czy jest częścią ośrodka wypoczynkowego, to śmiało możemy liczyć na zniżki. Miejsca noclegowe są bardzo ważne, zwłaszcza, gdy wielu naszych gości przyjedzie z daleka. W następnej kolejności konieczne jest omówienie sprawy menu, a więc dań obiadowych, potraw, przekąsek, ciast, deserów oraz napojów podawanych w trakcie wesela. Konieczne jest ustalenie dania obiadowego, ilości ciepłych posiłków w trakcie uroczystości oraz tego, czy narzeczeni zapewniają alkohol, tort oraz ciasta we własnym zakresie, czy też zostawiają to w gestii domu weselnego.

Ostatnią kwestią jest ustalenie końcowej, łącznej ceny. Warto w tym momencie negocjować na wszelkiego rodzaju sposoby. Na rynku istnieje wiele tego rodzaju lokali, więc właściciele tego, który został wybrany powinni docenić, że młoda para nie zdecydowała się na konkurencję..