Poker Texas Hold’em bez tajemnic

texas poker

Turnieje pokerowe w naszym kraju wciąż raczkują. Podczas gdy na świecie rozgrywane są turnieje w pokera toczące się o milionowe pule w Polsce wciąż mamy problem by w ogóle pograć w pokera na żywo. Czy to się może zmienić? Być może teraz tak! Właśnie powstał nowy serwis, który w całości traktuje o najpopularniejszej obecnie odmianie pokera Texas Hold’em.

Każdy kto choć trochę pograł w grę poker Texas Hold’em doskonale wie, że w naszym kraju bardzo ciężko wystartować w jakimkolwiek turnieju w tej odmianie pokera. Jednak już niebawem sytuacja ta może się zmienić. Serwis turniej-pokerwe.pl właśnie ogłosił zapisy na pierwszy turniej pokerowy, który odbędzie się w Krakowie. Wiadomo również na tą chwilę, że gra toczyć się będzie w wariancie Texas Hold’em No Limit. Z kolei nadal nie wiadomo, gdzie dokładnie i kiedy zostanie rozegrany ten pierwszy turniej pokerowy. Wszystko zależy bowiem od zainteresowania tematem. Organizatorzy czekają aż zbierze się 100 chętnych osób. Jeżeli chodzi o wpisowe to na stronie turnieje-pokerowe.pl została umieszczona specjalna ankieta gdzie każdy z nas może wypowiedzieć się w tej kwestii.

Jak już zostało wspomniane na wstępie artykułu do tej pory brak było w naszym kraju dobrze zorganizowanych turniejów pokerowych, ba rzadko kiedy w ogóle organizowano jakikolwiek turniej. Dlatego naszym graczom pozostała tylko gra online. Rzecz jasna dobrych pokerów online nie brakuje, ale jednak to coś zupełnie innego niż gra na żywo. Podczas turniejów pokerowych organizowanych na żywo mamy stały kontakt z innymi graczami, a to dostarcza zupełnie innych emocji niż gra online.

Dlatego pamiętajcie, pierwszy turniej pokerowy w Krakowie już niebawem. Zapisujcie się już teraz bo ilość miejsc jest ograniczona. Wszelkie informacje o czasie i miejscu startu turnieju, a także wysokości wpisowego dostaniecie na swoją skrzynkę pocztową.