Do Krakowa i z Krakowa, a bagaże?

przechowalnia bagażu w Krakowie i nie martwisz się o bagaż

Kraków jest bardzo pięknym miastem, które co roku przyciąga do siebie wielkie rzesze turystów. Liczbę tych ludzi można liczyć w setkach tysięcy. Jeżeli miasto obsługuje takie rzesze osób musi posiadać pewne stałe punkty, które muszą pojawić się na planie miasta. Przechowalnia bagażu jest jednym z takich miejsc. Jest ona praktycznie niezbędna dla sporej części turystów, również zagranicznych.

Przechowalnia bagażu do tej pory patrząc na Kraków była spotykana tylko dworcu i lotnisku Kraków Balice. Gdzie jej najbardziej brakowało? Odpowiedź jest prosta w ścisłym centrum miasta, przy Rynku Głównym, gdzie turystów jest najwięcej. Na szczęście ktoś poszedł po rozum do głowy i w tym roku otwarta została przechowalnia bagażu pod adresem Kraków ul.Szewska 20! Sam miałem przyjemność podczas pobytu w stolicy Małopolski korzystać z tego miejsca i powiem, że jest to przechowalnia bagażu zasługująca na szczere polecenie jej wszystkim podróżnym i zwiedzającym Kraków.

Znajduje się ona na praktycznie przy krakowskim Rynku, na ulicy po której spaceruje chyba każdy odwiedzający Kraków, więc bardzo łatwo ją znaleźć. Turyści, którzy w Krakowie chcą bezpiecznie schować swój bagaż na kilka godzi powinni śmiało się do niej wybrać. Ceny nie są wysokie, a miejsce jak najbardziej bezpieczne. Można zostawić swoje bety i ruszyć na spacer po centrum Krakowa, nie musząc nosić ze sobą całego bagażu.

Reasumując, za niewielką opłatą możemy uwolnić się od swojego bagażu w ścisłym centrum i zwiedzać miasto bez walizki podróżnej. Chyba większość z nas skorzysta z chęcią z takiego rozwiązania. Mówię Wam przechowalnia bagażu to super rozwiązanie, dzięki czemu nie będziecie musieli ciągle pilnować swoich walizek (tym bardziej jeżeli są one bardzo ciężkie). Możecie być pewni, że jest to bezpieczne miejsce.

Sprawdźcie sami jak działa ta krakowska przechowalnia bagażu na http://luggagestorage.pl/