Wybór sali weselnej przez narzeczonych

polna-roza-w-legionowie-to-czesto-polecana-sala-weselna

Planujesz ślub i szukasz sali na wesele? Wybór może być trudny. Trzeba to zrobić też odpowiednio wcześnie przed planowana uroczystością, ponieważ narzeczeni najlepsze sale weselne rezerwują bardzo często z wyprzedzeniem 2-3 letnim.

Czym się kierować, aby wybrać dobrze i bawić się szampańsko całą noc?

Ważna jest ilość osób, jaka może się spokojne pomieścić na sali. Bardzo często lokale oferują od 50 do 200 miejsc. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia. Zwrócić również trzeba uwagę na styl i jakość wystroju wnętrza. Nie ma sensu wybierać lokalu z odrapaną ścianą w rogu czy uszkodzonymi płytkami na podłodze. W tym ważnym dla nas dniu warto wynająć salę, która spodoba się i będzie spełniała nasze oczekiwania.

Klimatyzacja to niezbędne urządzenie, podczas zabawy wielu osób. Zapewnia komfort uczestnikom wesela podczas tańców i pogawędek przy stole. Trzeba zainteresować się także czy w cenie wynajmu sali możemy liczyć na dekoracje takie jak kwiaty, balony, pokrowce na krzesła czy świece. Warto dopytać jak wygląda kwestia jedzenia, alkoholu, napojów itp.

Znaczenie ma również lokalizacja. Przykładowo ta sala weselna Legionowo nie jest zbyt daleko od kościoła, dzięki czemu dotarcie do niej nie zajmie nam zbyt dużo czasu, co jest dużym atutem. Jest również ważne, żeby goście weselni bez problemu odnaleźli miejsce biesiadowania i mieli blisko do powrotu do domu.

Jeśli decydujemy się na daną salę weselną, warto poznać kelnerki i kelnerów obsługujących naszą uroczystość. Nikt nie chce patrzeć na obrażonych i niechlujnych kelnerów. To jest nasza impreza i mamy prawo wymagać, aby obsług była miła i cierpliwa do gości. Jeśli wielu gości przyjeżdża z daleka można zorientować się czy sale weselne oferują bazę noclegową na terenie swojego budynku. Obowiązkowo musi się znaleźć również miejsce na orkiestrę. Bez niej nie ma dobrej zabawy.

Wybór odpowiedniej sali nie jest wcale łatwy, ale jeśli już podejmiemy decyzję, to znak, że wybraliśmy najlepsze miejsce na wesele.