Szybko, tanio i wygodnie, prosto pod drzwi

Największa, niezależna i prężnie rozwijająca się firma kurierska w Polsce, która to 7 lat temu wprowadziła na rynek usług pocztowo-kurierskich, innowacyjną jak na tamte czasy w Polsce, usługę Paczkomaty, oferuje różnorodne i wygodne formy przesyłek dla każdego.

Poza wiodącymi usługami, takimi jak Paczkomaty oraz print&Go i Outsourcing e-dokumentów z obsługą e-faktur, Inpost posiada w ofercie standardowe usługi kurierskie na najwyższym poziomie. Robisz zakupy i Kurier dostarcza przesyłkę pod Twoje drzwi do określonej godziny następnego dnia roboczego lub do jednego z Paczkomatów – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

inpost2

Przesyłki kurierskie to jedna z podstawowych usług kurierskich dla przesyłek w serwisie krajowym i międzynarodowym. Odbierasz i wysyłasz paczki w dowolne miejsce na terenie kraju oraz do jednego z 18 krajów Europy. Dla Twojej wygody masz do wyboru usługi Kurier Standard dla przesyłek o wadze maksymalnej do 50 kg w serwisie krajowym lub 25 kg i standardowych wymiarach, w serwisie międzynarodowym.

Przesyłki kurierskie Kurier Doręczenie do 10:00, 12:00 lub 17:00 to typ przesyłki z gwarantowanym terminem doręczenia do wybranej godziny następnego dnia roboczego w serwisie krajowym. Sam wybierasz najdogodniejszą dla siebie godzinę i nie czekasz na Kuriera w nieskończoność. Oferta w wyborem godziny dotyczy doręczenia paczek o wadze do 50 kg.

Dla większych wagowo i gabarytowo paczek dostępne są przesyłki kurierskie (https://twoj.inpost.pl/pl/przesylki/kurier) – paleta Standard, dla przesyłek paletowych o maksymalnej wadze do 800 kg lub wielkości palety: 120 cm x 80 cm x 180 cm. Przesyłki kurierskie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich Odbiorców, oczekujących bardzo szybkiego terminu dostawy. W ramach usług, w serwisie krajowym firma ta oferuje również szeroką gamę usług dodatkowych, jak na przykład ubezpieczenie, doręczenie w sobotę, zmianę adresu doręczenia w obrębie lub poza oddziałem doręczającego oraz przesyłkę pobraniową.

Przesyłka pobraniowa to usługa dodatkowa, dostępna dla usług w serwisie krajowym i obejmuje doręczenie przesyłki za którą płacimy przy odbiorze gotówką, w wysokości wskazanej na liście przewozowym. Przesyłka pobraniowa dotyczy kwoty maksymalne 5000 zł, a w przypadku korzystania z tej formy usługi ubezpieczenie przesyłki do wysokości wartości pobrania jest obowiązkowe.

inpost6

W przypadku, gdy kurierowi nie uda się skutecznie doręczyć paczki, podejmuje on kolejną próbę doręczenia w dniu następnym lub za Twoją zgodą przekaże przesyłkę do najbliższego Punktu Obsługi Klienta firmy. InPost zapewnia tanią, wygodną i szybką dostawę Twojej paczki według Twoich preferencji.