Kupujemy torebkę idealną !

damska torebka skórzanaJaki kolor? Jaki rozmiar? Jaka marka? Na te, i wiele innych pytań próbuje sobie odpowiedzieć z pewnością część kobiet na tym globie, a może nawet na całym świecie. Jeżeli stoimy przed zakupem torebki, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Postaram się przybliżyć to zagadnienie aby zakupowe problemy nie trapiły nas aż tak bardzo. Jeżeli jednak oczekujecie ode mnie abym pokazała Wam jedną torebkę która będzie sprawować się w każdych warunkach, to nie liczcie na mnie. Kobieta potrzebuje wielu torebek i już! No tak – ale jakich? Wszystko w tym artykule

Klasyczny kolor to jest to!

Kolorów torebek jest cała gama. Ale zastanówcie się przez chwilę. Jeżeli nie posiadacie ani jednej torebki w klasycznym kolorze to dlaczego oglądamy się za miętową? Moda przemija, klasyka pozostaje klasyką. Dlatego jeżeli nie masz kilku torebek w najbardziej klasycznych kolorach – teraz czas to nadrobić. A więc mamy brązy, czerwień, czerń i nawet kolor szary – te kolory znacznie łatwiej dopasować do naszych stylizacji aniżeli kolor miętowy, fuksja czy mocny pomarańcz.

Kształt i wielkość torebki też jest ważna

Tutaj to Ty decydujesz jaką torebkę potrzebujesz. Jeżeli nosisz ze sobą dużo rzeczy – wybierz większą torebkę do której zmieszczą się wszystkie potrzebne rzeczy – pamiętaj tylko że musi być ona solidna aby mogła udźwignąć wszystkie potrzebne rzeczy ! Jeżeli nosisz torebkę tylko okazyjnie, możesz zakupić mniejszą, bardziej wizytową. Możesz także kupić obie – aby nosić je zamiennie. I taka opcja jest najlepsza, ponieważ torebki są jak buty – trzeba im dać odpocząć, a odwdzięczą się nam i będą nam służyć jeszcze dłużej. Możesz myśleć że to nie jest prawda – po prostu tak się zdaje bo używamy naprzemiennie, dlatego nie niszczą się tak szybko, ale tak właśnie jest, i widać to najbardziej po produktach ze skóry – jeżeli nie używamy ich codziennie, skóra regeneruje się, oddycha i odpoczywa, dlatego przedłuża to żywotność naszych rzeczy. Jeżeli chodzi o kształt – staraj się wybierać klasyczne kształty które są neutralne – jeżeli masz większą kolekcje możesz pozwolić sobie na szaleństwo i zakupić torebkę w kształcie domku czy pudełka, ale jeżeli nie masz ich za wiele – warto postawić na sprawdzone kształty.

Rodzaj materiału torebki

I tutaj również jest dowolność w wyborze. Możesz kupić torebkę skórzaną, lnianą, czy torebkę ze sztucznych materiałów. Jednak mam porady dla tych które zdecydują się na torebkę ze skóry. Przede wszystkim należy o nią regularnie dbać używając dedykowanych środków do skóry – pamiętajcie jednak, że niektóre skóry mają to do siebie że flaczeją, dlatego jeżeli chciałabyś kupić kuferek lub po prostu sztywną torebkę, to rekomenduje skórę typu saffiano która w procesie garbowania osiąga właściwości znacznie bardziej atrakcyjne aniżeli zwykła skóra, dlatego też warto kupować kuferki i inne sztywne torebki właśnie z tego rodzaju skóry. Ostatecznie, o każdą swoją rzecz należy dbać, więc nie ważne czy ze skóry, z Eko-skóry czy z innego materiału – dbaj o nią a na pewno będzie wyglądać dobrze. Taka ładna torebka dla dziewczyny to prawdziwa wizytówka i dodatek który może dopełnić nawet najzwyklejszy strój.

.