Krówki weselne z nadrukiem nowożeńców

krówki ślubne

Ślub i wesele już za pasem, a jeszcze nie wiemy co podarować naszym gościom weselnym. Świetnym i słodkim pomysłem będą na pewno krówki weselne. Wystarczy zamówić kilka kilogramów ze spersonalizowanymi etykietami. Krówka w papierku z imieniem państwa młodych będzie niespodzianką nie tylko dla weselników.

Warto zaopatrzyć się w większą ilość i zabrać je ze sobą również na podróż poślubną, ukryć na czarną godzinę, by zażegnać pierwsze małżeńskie kryzysy lub po prostu przypominać sobie przy porannej kawie czas wesela. Krówka weselna elegancko opakowana, zamówiona specjalnie na nasz ślub i podarowana gościom weselnym będzie się mile kojarzyć z czasem wspaniałej zabawy i na długo pozostanie w ich pamięci, bo kto nie lubi krówek.

Kojarzą nam się z dzieciństwem, ciepłem, spokojem ukochanymi ludźmi, przyjaciółmi, a mogą się również kojarzyć z naszym weselem.Dobre skojarzenia są także niezbędne z biznesowego punktu widzenia. Jeśli na naszym przyjęciu weselnym są nasi szefowie, współpracownicy czy najważniejsi klienci, bo tak też się zdarza, to może warto pozostawić jeszcze lepsze wrażenie.
Jeśli są wielbicielami krówek na pewno długo nas nie zapomną.Ekonomiczny wymiar również będzie brany pod uwagę, bo jeśli chętniej niż z innymi będą współpracować z nami- tymi od krówek na weselu- to da nam to więcej finansów w domowym budżecie.

Uwierzcie, że jeśli ktoś kocha krówki to jest w stanie patrzeć na wszystko dookoła przez ich pryzmat, więc warto. Wśród zaproszonych gości będą dzieci? Z krówkami już ich macie, będziecie najlepszą ciocią i wujkiem pod słońcem. Rodzice będą pewnie trochę mniej szczęśliwi, ale raz się ma takie wesele. Wszyscy powinni być szczęśliwi niezależnie od wieku i tym się kierujmy zamawiając nasze krówki weselne , czy to kruche czy ciągutki. Krówka to dobry wybór.