DJ czy orkiestra na weselu? Kogo wybrać?

Organizując wesele wiele osób decyduje się na tradycyjny zespół muzyczny, ale czy takie rozwiązanie jest jedyne? Otóż nie, dobrym rozwiązaniem jest również wynajęcie profesjonalnego mobilnego Dj’a. Wielu ludziom Dj kojarzy się jednak z dyskotekami i krzyczeniem przez mikrofon, ale Dj zajmujący się oprawą muzyczną imprez weselnych ma repertuar ściśle dostosowany do tego rodzaju imprezy oraz jest profesjonalnym konferansjerem, który poprowadzi w kulturalny i atrakcyjny sposób naszą imprezę.

Jest wiele zalet takiego rozwiązania pierwszą z nich jest na pewno cena. Koszt obsługi wesela przez mobilnego Dj’a jest co najmniej dwa razy mniejszy niż zatrudnienie zespołu muzycznego. W czasach kryzysu ta konkretna zaleta mocno przemawia do wielu ludzi. Mobilny Dj posiada dużo bogatszy repertuar muzyczny niż nie jeden zespół muzyczny. W jego zasobach są dziesiątki jak nie setki płyt CD, dzięki którym byłby w stanie prowadzić dwu-trzydniową imprezę bez powtórzenia żadnej z piosenek. Oczywiście każda z piosenek jest zagrana bez żadnego fałszu co w przypadku orkiestry może się zdarzyć, a jak wiemy muzyka i jedzenie to dwa najważniejsze aspekty na przyjęciu weselnym więc o oba należy zadbać najlepiej. Dj który jest bardzo pochłonięty swoim hobby i, który jest oczywiście profesjonalistą może bardzo długo stać za konsolą i bawić naszych gości co daje mu przewagę na orkiestrą która co kilka piosenek robi sobie przerwę.

Przy zatrudnieniu Dj warto zasugerować, żeby podczas posiłków w tle płynęła relaksująca muzyka instrumentalna uprzyjemniająca konsumpcję. W swoim wachlarzu usług Dj na wesele posiada wiele zabaw i konkursów które dodadzą atrakcyjności naszej imprezie oraz dodatkowo zabawią naszych gości. Warto zatem zastanowić się nad wyborem idealnego Dee Jay’a na nasze przyjęcie weselne, które może być dużo atrakcyjniejsze niż z zespołem muzycznym. Odpowiedni dj Kraków? To żaden problem.