Paczka w dobrych rękach

Żyjemy w czasach, w których już nie trzeba wysyłać wozu konnego, który podróżował całe tygodnie, żeby nasza paczka dotarła na miejsce. Wysyłając przesyłkę chcemy, aby w jak najszybszym tempie, jak najbezpieczniej i jak najtaniej dotarła na wyznaczone miejsce. Nasza firma gwarantuje wszystkie te trzy punkty.


Najtańsze przesyłki na rynku – mamy bardzo konkurencyjne ceny i to wysuwa nas o jeden krok do przodu w wyścigu z innymi firmami przewozowymi. Wybierając nas można paczkę oznaczyć odpowiednią etykietą w zależności od zawartości. Przesyłki są zawsze traktowane z najwyższą ostrożnością, jednak inaczej się postępuje z ciężkim, mocnym żelazem, a inaczej z kruchymi porcelanowymi filiżaneczkami, które mogą pęknąć w każdej chwili. Można też rzecz, którą wysyłamy ubezpieczyć. Docieramy nawet na koniec świata. Jeżeli szczególnie zależy klientowi na czasie to może skorzystać z paczki ekspresowej. Dotrze ona szybciej niż zdążymy sobie przypomnieć, że przecież wysłaliśmy paczkę. Można skorzystać z usługi śledzenia jej, jednak trzeba wtedy pamiętać numer, który dostaliśmy na początku transakcji. Jeśli mamy jakąś wątpliwość pomogą nam wykwalifikowani pracownicy firmy, służący zawsze pomocą z uśmiechem na ustach. Swoją paczkę możemy też bezproblemowo wysłać lub odebrać w paczkomacie, z którego skorzystało w dwutysięcznym piętnastym roku pięć milionów Polaków.

inpost3

To wygodny środek, ponieważ nie musimy czekać na kuriera – ale żeby wysłać u nas przesyłkę nie trzeba wychodzić z domu, nasz kurier po nią przyjedzie, więc klient nie musi się o nic martwić. Paczkomaty działają siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę i jest ich tyle, że znajdziemy zawsze jakiś pod ręką. Oferujemy też szeroką bazę promocji. Klienci biznesowi także znajdą tu coś dla siebie, podpisujemy korzystne umowy, dzięki którym firma wiele oszczędza na wysyłaniu paczek. Oferujemy darmowy zwrot z allegro. Jeśli zakup okaże się nietrafiony klient nie musi się martwić, może bezproblemowo odesłać produkt bez zbędnych kosztów i wielkich formalności. Paczki trafiają poniżej dwudziestu czterech godzin od wysłania. Z rozwiązań, które oferujemy korzysta się na całym świecie. Jesteśmy inpost usługi pocztowe.

inpost4
My mamy argumenty, rozsądny klient zadba o swoją paczkę i wybierze nas – liczne promocje, najtańsze ceny i tempo, nikt nas nie prześcignie w dostarczaniu paczek. Bazujemy na wielkim doświadczeniu, które zdobyliśmy latami dostarczając klientom satysfakcję. Chcemy, żeby na twarzy każdego z tych, którzy nas wybrali pojawił się uśmiech po sprawdzeniu naszych uśmiech, lubimy obdarowywać szczęściem. Zatrudniamy najlepszych pracowników, Którzy uporają się z każdym problemem, przejadą przez śniegi i powodzie, żeby bezpiecznie dowieźć ludziom oczekiwaną przez nich przesyłkę. Zadbaj o swoją paczkę, wybierz usługi pocztowe, które mają wysoką jakość, wybierz nas. Oferujemy gwarancję satysfakcji, obiecujemy że jeżeli sprawdzisz raz jakość naszej pracy będziesz wysyłał już tylko z nami. Mamy za sobą miliony zadowolonych Polaków.