Oferta usług fotograficznych i graficznych w Krakowie

Zawód fotografa od zawsze budził kontrowersje, czy pstrykanie zdjęć może być aż tak opłacalne, że da się za to godnie przejść przez życie? Jest to jednak zawód dający pełną satysfakcję z wykonywanej pracy. Jak w każdym fachu to czy mamy pieniądze zależy od nas samych, a dokładniej od jakości wykonywanych przez nas usług. Dobrze w zawodzie fotografa postarać się o własne studio fotograficzne i oczywiście umiejscowić je najlepiej w centrum miasta, tak aby każdy przechodzień wiedział gdzie ma w razie potrzeby przyjść.

Dla zwiększenia naszej atrakcyjności jako profesjonalnego fotografa, warto pokazać nasze prace światu, np. wywieszając je w witrynie studia, jak i w środku naszej pracowni. Z usług studiów graficznych, korzystają najczęściej firmy trudniące się reklamą, jednak nie można zaprzeczyć, że jednostek zajmująca się na co dzień zupełnie czymś innym nie przyjdzie skorzystać z naszych usług.

studio4

Studio fotograficzne w Krakowie – bo taką nazwę nosi jedno z najpopularniejszych miejsc związanych z fotografia w tym mieście jest ściśle powiązane z bardzo podobnym miejscem, mianowicie – studio graficzne w Krakowie. Mimo tego, że salony znajdują się w innych miejscach maja tego samego właściciela. Pan Tomasz- pełniący tę funkcję, jest fotografem i grafikiem.

Co możemy znaleźć w ofercie ? – Zaczynając od momentów w życiu człowieka najważniejszych, oferta sięga zdjęć reklamowych… Najczęściej zamawiane usługi to: fotografia portretowa, sesje zdjęciowe dla najmłodszych, fotografie do dokumentów, zdjęcia grupowe, sesje portfolio, studyjne sesje ślubne, portery rodzinne.

zdjecia4

Nieco inna jest oferta studia graficznego, znajdziemy tam m.in: projektowanie i tworzenie stron internetowych, banerów reklamowych czy zwyczajnych reklam internetowych. Właściciel zapewnia, że jego usługi wykonywane są kreatywnie, szybko i z pasja. W ofercie studia fotograficznego znajdziemy jeszcze jedną jak najbardziej ciekawą ofertę mianowicie – wynajęcie studia fotograficznego – Lobzowska studio. Tak nazywa się usługa, bowiem na takiej ulicy znajduje się studio które można wynająć – nawet do dwóch dób godzinowych!

Zapraszamy na stronę http://lobzowskastudio.pl/