Chcesz zajść w ciążę jak najszybciej?

Zwiększ swoje szanse na poczęcie dzięki naturalnym sposobom na poprawę płodności. Nad płodnością kobiet i mężczyzn nie zastanawiamy się dopóty, dopóki nie staramy się o dziecko, a systematyczne uprawianie seksu nie kończy się zapłodnieniem. By zwiększyć szanse na poczęcie warto zastosować kilka sprawdzonych sposobów na poprawę płodności:

  1. Dieta- jadłospis przyszłych rodziców powinien zawierać liściaste warzywa, pełnoziarniste produkty, ryby, owoce morza, oraz produkty bogate w witaminy A, E i B. Warto również zainwestować w ekologiczną żywność, która pozbawiona jest pestycydów mogących zachwiać gospodarką hormonalną organizmu. Z dietą związana jest także waga ciała. Co istotne, zarówno niedowaga, jak i nadwaga może negatywnie wpływać na produkcję kluczowych hormonów płciowych.
  2. Suplementy diety- starając się o dziecko należy dostarczyć organizmowi określonych witamin i substancji odżywczych. Najważniejsze z nich to: kwas foliowy, cynk, witamina C. Dla panów oferowane są liczne suplementy na erekcję (www.manforte.pl) w tabletkach, dzięki stosowaniu których widoczna jest również wyraźna poprawa płodności.
  3. Wakacje-oderwanie się od problemów codziennego życia zdecydowanie sprzyja poczęciu. Stres czy uprawianie seksu jedynie dla spłodzenia potomka zmniejszają szanse na upragnioną ciążę.
  4. Joga hormonalna- wchodzące w jej skład ćwiczenia masują gruczoły dokrewne, stymulując produkcję hormonów.
  5. Odstaw używki- toksyny takie jak alkohol, kofeina czy nikotyna to najwięksi wrogowie zarówno ciąży, jak i poczęcia.
  6. Akupunktura- ma zbawienny wpływ na aktywność gruczołów wewnętrznych, redukuje stres, podnosi liczbę plemników w nasieniu.
  7. Słońce- niedobór witaminy D może być odpowiedzialny za problemy z poczęciem. Jej obecność w organizmie można zapewnić sobie wystawiając twarz do słońca. Jeśli nie jest to możliwe, słoneczne promienie mogą zastąpić jajka i tłuste ryby.

I jeszcze jedno: starając się o dziecko nie należy rezygnować z seksu dla przyjemności. To właśnie „terapia” w postaci pozytywnych emocji wynikających ze zbliżenia najczęściej kończy się ciążą!