Zużyte tonery do drukarek

Czy jesteś osobą często wykorzystującą w swojej pracy drukarkę? Twoja firma drukuje sterty dokumentów, a drukarka jest eksploatowana do granic możliwości? Posiadasz puste tonery do drukarek i nie wiesz co z nimi zrobić? Nasza firma wychodzi Ci naprzeciw i rozwiąże problem dotyczący utylizacji zużytych tonerów. Rozwiązaniem Twoich problemów jest skup tonerów dokonywany przez naszą firmę.

 

W każdej chwili, kiedy zużyjesz toner i nie wiesz co z nim zrobić – zgłoś się do nas, a jeszcze na tym zarobisz! Sterty dokumentów zalegając w Twoim biurze zabierają Ci wolną przestrzeń- nie pozwól, aby zabierały ją tonery, które są tam zbędne. W dzisiejszych czasach drukowane jest coraz więcej dokumentów, a co za tym idzie coraz więcej tonerów. Pomyśl, że każdy z nich może Ci się zwrócić chociaż w minimalnym stopniu. Nasza firma posiada odpowiednie zezwolenia, które pozwalają nam na odbiór odpadów. Zebraliśmy wszystkie pozwolenia, które umożliwiają nam wykorzystywanie zużytych tonerów bądź ich odpowiednią utylizację.

5857102223_a1d6d6a4ff_b

Uzyskaliśmy możliwość wydawania karty przekazania odpadów, co również działa na korzyść Twojej firmy – nasza firma dopełni wszelkich starań, aby ułatwić Ci pozbycie się zużytych tonerów. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i przekazać wszystkie informacje dotyczące zużytych sprzętów. Następnie nasi fachowcy zbiorą wywiad dotyczący oryginalności i danych specyficznych dla tonera. Po decyzji fachowca o zgodności z opisem dokonamy wszystkich dalszych czynności, a ty otrzymasz za oddany sprzęt zapłatę zgodnie z cennikiem. Kwestia transportu zużytych tonerów leży po naszej stronie, co dodatkowo daje Ci oszczędność cennego dla przedsiębiorcy czasu.

drukarka4

W taki sposób nie musisz tracić czasu na czynności, które przyniosłyby Ci dodatkowych trudności – coraz więcej firm podpisuje z nami kontrakty, na skup tonerów i nie tylko dzięki czemu każdego dnia zdobywamy większe doświadczenie na rynku pracy. Im więcej zużytych tonerów chciałbyś oddać, tym na ciekawszą ofertę z naszej strony możesz liczyć. Chętnie zapracujemy na to, aby zdobyć Twoje zaufanie.