Prezent dla szefa

prezent dla szefa

Kiedy przychodzi nam kupić prezent dla szefa na urodziny, często zastanawiamy się, co będzie odpowiednim wyborem. Pracownicy niechętnie podejmują się tego zadania, w obawie zakupienia nietrafionej niespodzianki. Musimy pamiętać, że prezent dla szefa powinien być związany z jego charakterem. Nie ryzykujmy kupowania śmiesznych gadżetów kierownikowi, który słynie z braku poczucia humoru. Możemy się tym samym tylko narazić na uciążliwości ze strony urażonego dyrektora. W takim przypadku lepiej postawić na klasykę np. eleganckie pióro lub zegarek.

Jeśli nie jest tajemnicą, że nasz zwierzchnik posiada specjalny barek, z którego częstuje swoich gości różnymi trunkami, możemy kupić mu jego ulubiony. Jeśli nasz szef jest jednocześnie naszym przyjaciele lub podchodzi do pracowników w bardzo luźny sposób, można wtedy zainwestować w śmieszniejsze akcesoria, nawiązujące do jego zachowań w pracy. Taki przełożony na pewno zrozumie nasze intencje i będzie się śmiał razem z nami. Najważniejszym jednak aspektem tego, co zostanie przez nas zakupione, jest suma uzbieranej gotówki. Warto zachęcić współpracowników do hojności, aby wybór był większy. Pokażemy tym samym, że tak samo jak prezes ceni nas, tak my cenimy jego i chcemy, aby dostał to co najlepsze, tak samo jak on stara się o świetne warunki naszej pracy. Takie zachowanie zaprocentuje dobrym humorem kierownika na kolejne dni, a nawet rozluźnieniem atmosfery w pracy.

Brzmi jak czcze obietnice? Być może, ale każdy kto kupił właściwy upominek, przekonał się o mocy podarków na własnej skórze. Prezenty dla szefa (snob-shop.pl – spory wybór) nie mogą być zatem nabywane na ostatnią chwilę. W pośpiechu często możemy się pomylić i zaopatrzyć w coś niewłaściwego, a pomyłkę trudno wyjaśnić. Poprośmy zatem któregoś z kolegów z pracy o pomoc, aby odpowiedzialność była zbiorowa.