Peeling kawitacyjny

Istnieje wiele sposobów na bezpieczne oczyszczanie i rozjaśnianie twarzy oraz poprawienie stanu cery. Jednym z bezpieczniejszych i stosunkowo tanim sposobem jest peeling kawitacyjny twarzy. Zabieg taki leczy trądzik, oczyszcza i rozjaśnia skórę, usuwa zaskórniki i martwe tkanki, a przy tym ujędrnia dzięki tak zwanemu mikro-masażowi. Wykonuje się peeling kawitacyjny ultradźwiękami.

Specjalne urządzenie skierowane na skórę wytwarza fale ultradźwiękowe, które powodują efekt kawitacji. Na skórze rozpyla się wodę, która tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki te pękają, rozbijając martwe komórki i odsłaniając młodsze warstwy skóry. Odsłonięte warstwy wolne są od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, co czyni go również komfortowym.

pk3

Mikro-masaż wywołany drganiami fal ultradźwiękowych sprawia, że skóra jest lepiej dotleniona i poprawione jest jej krążenie. Skóra sama złuszcza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy. Zanieczyszczenia zaskórniki i wągry zostają usunięte, wygładzone zostają zmarszczki. Z pewnością dla pragnących poprawy stanu cery dostępny jest peeling kawitacyjny w Krakowie. Jeśli masz rozszerzone pory, przetłuszczającą się, zmęczoną słońcem i wymagającą regeneracji skórę, a do tego trądzik pospolity lub zaskórniki, ten zabieg z pewnością jest dla Ciebie. Przeciwwskazaniem jest ciąża, choroby nowotworowe, metalowe implanty w ciele, jak na przykład rozrusznik serca, ostry stan zapalny lub zakrzepowe zapalenie żył.

pk4

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest dla skóry bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, która jest skłonna do podrażnień i ma rozszerzone naczynka. Bezinwazyjnie oczyszcza również skórę trądzikową, skłonną do przetłuszczania się. Stanowi idealny wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, przygotowując do nich skórę. Można go wykonywać na twarzy, dłoniach, a nawet na plecach, o ile nie zachodzą wymienione wyżej przeciwwskazania.

źródło:  http://jadoreinstytut.com/peeling-kawitacyjny/