Moda, ale i własny styl

Często niektóre kobiety mówią, że nie chcą podążać ślepo za modą. Jest to dobre podejście, jednak generalnie warto zauważyć, że dzisiaj modny jest przede wszystkim indywidualizm. Każdego sezonu projektanci określają jedynie pewne ogólne rzeczy, które są modne. To my same musimy wybrać, co z aktualnej mody pasuje do nas!


Modne torebki na sezon jesień zima

A zatem jakie torebki dzisiaj uznawane są za modne? Jest ich całe mnóstwo. Przede wszystkim ciągle w modzie utrzymują się przeróżne workowate torebki typu oversize. Co więcej – promowany jest także styl boho i artystyczny. Modne są zatem torebeczki o kształcie podkowy oraz użycie kolorowych pasków czy frędzli.

To jeszcze jednak nie wszystko. Warto zauważyć, że powoli wraca moda z początków XX. wieku. Ponownie robią się modne torebki łódki, kuferki, czy też klamry na wierzchu. Popularne są także materiały imitujące skórę krokodyla, ozdobne uchwyty oraz kontrastujące ze sobą kolory.

Skórzane torebki Puccini

Jeśli już decydujemy się na zakup torebki, to zdecydowanie warto postawić na jakość. Dlatego zdecydowanie lepiej jest zakupić torebkę skórzaną. Koszt będzie wyższy, jednak należy pamiętać, że taka torebka będzie wyglądała ładnie i estetycznie przez kilka sezonów. Na zwykłej torebce powstaną zaś przeróżne nieładne otarcia i zarysowania.

Warto również zdecydować się na markę Puccini. Firma ta to już od wielu lat synonim wysokiej jakości i gwarancja zadowolenia. Wśród bogatej oferty znajdziemy torebki o różnych krojach i kolorach – każda kobieta znajdzie idealnym model dla siebie.

Torebka damska skórzana Puccini model – BS1772 2

Może np. powyższą torebkę? Jest ona naprawdę unikatowa. Większa, jednak delikatny łódkowy kształt sprawia, że nie wydaje się zbyt duża. Tym, co ją jednak wyróżnia, jest niesamowite połączenie kolorystyczne. Ciemny brąz z bielą w takich właśnie proporcjach to ponadczasowe połączenie, uchodzące za bardzo eleganckie i jednocześnie stylowe. To torebka dla kobiety, która jest kreatywna, odważna i ma smak i gust. Słowem – kobiety modnej, ale mającej swój styl.