Imprezy i konferencje pracownicze

imprezy integracyjne

Pracodawcy coraz częściej decydują się na wynajmowanie lokali przeznaczonych na konferencje czy też organizowanie imprez firmowych i integracyjnych dla swoich pracowników. Konferencja, która odbywa się poza miejscem pracy sprzyja wyszukiwaniu nowych pomysłów jak i ewoluowaniu gotowych projektów. Miła atmosfera a także catering, który jest podczas tych spotkań to samo dobro dla naszego idealnego samopoczucia.

Nie musimy się martwić o zaparzenie kawy czy herbaty, odpowiedni sprzęt do wyświetlania slajdów i filmów, nagłośnienie, gdyż to wszystko będzie na miejscu. Klimatyzacja pomieszczenia, jak i wygodny układ stołu i krzeseł to już standardy takich spotkań. Wszystko jest przygotowane w ten sposób aby ułatwić nam komunikację i sprawić, aby konferencja przebiegła bezproblemowo.

Z kolei imprezy firmowe oraz imprezy integracyjne mogą być zorganizowane przez nas samych lub przez firmy, które zajmują się ich organizacją. Dbałość o każdy szczegół zapewni nam wyjątkową rozrywkę a tym samym będziemy zadowoleni z przebiegu imprezy.

Dużym powodzeniem cieszą się aktywne formy organizowania imprez firmowych jak i integracyjnych, które mogą być zwieńczone wieczorem tematycznym, poprowadzonym przez wodzireja. W czasie dnia możemy wybrać grupowy paintball, strzelanie z łuku, lot balonem, łowienie ryb, wspinaczki linowe, tenis, kręgle, golf, kulig czy też cokolwiek innego, co będzie wymagało zaangażowania wszystkich zgromadzonych osób.

Na koniec pyszna kolacja oraz dodatkowe atrakcje, jak dancing w określonym temacie (np. lata 80-te, latino), pokazy laserów lub iluzji będą uwieńczeniem ciekawie spędzonego czasu. Pamiętajmy, aby całość imprezy dostosować do wszystkich pracowników. Zadowolenie z tak zorganizowanej imprezy zostanie w nas na długo a wspominanie o niej przez pracowników z uśmiechem na twarzy będzie sprzyjać lepszym efektom w pracy.

Ciekawe imprezy integracyjne, w tym także spływy kajakowe, proponuje ośrodek OSW Zacisze. Więcej informacji na stronie: www.oswzacisze.eu/szkolenia-konferencje/imprezy-integracyjne.