Dobry program lojalnościowy

prezenty

Jak sami wiecie w ostatnim czasie coraz więcej pojawia się programów, które przewidują wiele nagród. Za co są te nagrody? Przykładem może być stałe kupowanie zakupów w jednym miejscu. Jeżeli będziecie robić to regularni, to możecie otrzymać w nagrodę jakieś atrakcyjne produkty lub też bony zakupowe, które możecie wykorzystać przy następnej okazji.

Programy lojalnościowe dla klientów cieszą się niezwykłą popularnością. Wiele osób decyduje się z nich korzystać, dzięki czemu można otrzymać naprawdę atrakcyjne towary, które można używać dla przykładu przy codziennych obowiązkach. Zakupy w danym miejscu i tak będziecie robić, a jak przy okazji uzbieracie przy tym punkty, które dadzą Wam bony, za które zaoszczędzicie na kolejnych zakupach – chyba nikt nie odmówi tak sympatycznemu podarunkowi. Dzięki takim programom premiowym (przykładem takiego programu jest system Lumo) wiele sklepów zyskuje naprawdę wierne grono klientów, którzy systematycznie robią u nich zakupy.

Fajnie jest jeżeli za robienie zakupów u kogoś można przy okazji coś zyskać. Jedna z popularnych stacji benzynowych może pochwalić się wielkim gronem klientów, ponieważ za tankowanie można otrzymać dużą ilość punktów. Za te punkty otrzymacie bardzo ciekawe gry podróżne, albo akcesoria samochodowe, walizki podróżne, plecaki oraz wiele innych rzeczy. Takie programy to bardzo dobry pomysł i już większość sieci handlowych stosuje go u siebie, aby w ten sposób przyciągnąć do siebie jeszcze więcej osób. Zresztą nie tylko popularne „sieciówki” stosują taki chwyt reklamowy.

Również wiele punktów usługowych ma u siebie takie programy premiowe. Istnieją również programy lojalnościowe dla firm, które bardzo często robią zakupy za dużą sumę. Jeżeli przy tym otrzymają zniżkę na kolejne zakupy, albo przy okazji otrzymają jakieś gratisy to na pewno będą zadowolone z zakupów u danej osoby.